Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Zapraszamy do udziału w konkursie “Skrzydła życia – widzę, słyszę, reaguję”

Kolejna edycja konkursu profilaktycznego pn. „Skrzydła życia – widzę, słyszę, reaguję” już się rozpoczęła i trwa do 15 marca 2022 r. Przygotuj pracę w postaci fotografii bądź grafiki komputerowej na temat przemocy, uzależnień, tolerancji, wykluczenia społecznego i miej wkład w dalsze działania profilaktyczne wśród społeczeństwa lokalnego.

Konkursu „Skrzydła życia – widzę, słyszę, reaguję” adresowany jest do młodzieży w wieku od 13 lat, zamieszkującej na terenie powiatu poznańskiego. To już kolejna edycja konkursu profilaktycznego pod patronatem Starosty Poznańskiego, organizowana przez Powiat Poznański, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Komendę Miejską Policji w Poznaniu.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problematykę przemocy i wykluczenia społecznego oraz zachęcenie młodzieży do przedstawienia przemyśleń na ten temat.

Wykonane prace zostaną wykorzystane do stworzenia działań profilaktycznych ukierunkowanych na przeciwdziałanie przemocy.

Prace należy dostarczyć do 15 marca 2022 r. do siedziby Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, przy ul. Szylinga 2, z adnotacją „Wydział Prewencji – konkurs” oraz w wersji elektronicznej na adres konkurs@pcpr.poznan.pl. Prosimy również o dostarczenie wymaganych oświadczeń zawartych w załącznikach do regulaminu konkursu.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Ostatnia modyfikacja:

Skip to content